Gregor Gillespie zdaje się być niesamowicie poirytowany faktem, że na obecną chwilę nie ma zaplanowanego żadnego boju. Ofertę walki z nim ponoć odrzucił Tony Ferguson, na co szybko zareagował nasz rodak – Mateusz Gamrot. 

Obecnie uplasowany na miejscu 10. wagi lekkiej UFC, Gregor Gillespie (14-1), nie był widziany w akcji od maja 2021 roku. Minęło już sporo czasu, a on wciąż nie ma oponenta. Propozycję konfrontacji z nim miał teraz odrzucić Tony Ferguson (25-6), który niedawno wyraził chęć zmierzenia się z innym zapaśnikiem – Michaelem Chandlerem (22-7), co bardzo rozzłościło „Gifta”.

Ponownie dostałem wiadomość od menadżera, że Tony Ferguson nie zaakceptuje walki. Potem widzę cię, Tony, jak wyzywasz w internecie Chandlera, pisząc, że jest sezon na zapasy. Człowieku, rozumiesz, że ja też jestem zapaśnikiem?! R*zjebałem Chandlera w tej dyscyplinie w college’u, a z tobą zrobiłbym to samo. Jeśli szukasz walki z zapaśnikiem, to przyjmij moja ofertę. Muszę się zacząć wspinać, a żaden z was nie chce się, k*rwa, bić. Tony – ty i ja jesteśmy dostępni praktycznie od tego samego czasu. Walczyłeś weekend po mnie, więc już czas, bracie. Po prostu to, k*rwa, zróbmy. Wyzywać Chandlera na sezon zapaśniczy… W*pierdalaj stąd. To ja tu jestem zapaśnikiem!

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na oświadczenie Gillespie zareagował już także nasz krajan, Mateusz Gamrot (20-1), który – jak doskonale wiadomo – również lubuje się w tej stylistyce. Co więcej – na ten moment nie posiada żadnego rywala, w ostatniej potyczce obaj wychodzili zwycięsko ze swoich starć z Diego Ferreirą (17-5) i znajduje się zaledwie dwie pozycje niżej w rankingu.

„Zróbmy to, bracie.”

To oczywiście nie pierwszy raz, gdy Gamrot wyraża chęć skrzyżowania rękawic z Gillespiem. Kilka dni po swoim minionym pojedynku zareagował również na wpis Michaela Chiesy (17-6), proponującego takie zestawienie, jednakże temat następnie nieco ucichł. Zobaczymy, jak dalej się to rozwinie.

Zobacz także: „Jazda!” – Mateusz Gamrot otwarty na konfrontację z Gregorem Gillespie

Źródło: Instagram/Gregor Gillespie