Strona główna Aktualności Tomasz Oświeciński do hejterów: „Mam na was wywalone” AktualnościWywiady Tomasz Oświeciński do hejterów: „Mam na was wywalone” [WYWIAD] Przez Bartłomiej Griese - 09/06/2018 Facebook Twitter Google+ Pinterest WhatsApp W jedynym freak fight’cie gali KSW 44 Tomasz Oświeciński (1-1) przegrał z Erko Junem (1-0) w pierwszej rundzie przez nokaut. Sprawdźcie, co miał do powiedzenia po walce. POWIĄZANE ARTYKUŁYWIĘCEJ OD AUTORA Aktualności Josh Hokit nie zamierza zwalniać: „Mogę walczyć o pas jeszcze w tym roku” Aktualności Charles Oliveira chce rewanżu z Justinem Gaethje: „Ta historia wciąż nie została zakończona” Aktualności Jan Błachowicz reaguje na zmiany w rankingu UFC