21 stycznia miejsce będzie miało XTB KSW 78 w Szczecinie. Do rozpiski wydarzenia dodano właśnie niesamowicie interesujący pojedynek w kategorii średniej. Tomasz Romanowski stanie w szranki z Radosławem Paczuskim. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Tomasz Romanowski (17-8) aktualnie może pochwalić się serią czterech zwycięstw, z czego aż trzy zdobywał przed końcem regulaminowego czasu. Po raz ostatni wchodził do okrągłej klatki we wrześniu tego roku, przy okazji gali z numerem 74. Zmierzył się wówczas z Cezarym Kęsikiem (13-3) i nie pozostawiając żadnych wątpliwości, posłał go na matę już w inauguracyjnej odsłonie. Do akcji powróci w styczniu, konfrontując się wraz z niepokonanym dotychczas w formule MMA, Radosławem Paczuskim (5-0).

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

Zobacz także: KSW 76: Parnasse vs. Rajewski – wyniki gali [NA ŻYWO]

Paczuski jak dotąd tylko dwa razy występował pod sztandarem największej organizacji MMA w Polsce. Ostatnie starcie rozegrało się sierpniu, kiedy to skrzyżował rękawice wraz z reprezentantem Wielkiej Brytanii – Jasonem Radcliffem (17-10). Walka potrwała niecałe trzy minuty i doświadczony „The Assassin” padł pod naporem ciosów Polaka. Wcześniej natomiast opuścił arenę jako triumfator po rywalizacji z Jasonem Wilnisem (2-2).

Źródło: Instagram/KSW