Pojedynek Jana Błachowicza z Alexem Pereirą został już przeanalizowany na wszystkie możliwe sposoby. Jakie jednak potencjalne wyzwania będą czekać Polaka w przyszłości? O tym trener Michał Mankiewicz wypowiedział się w programie Oktagon Live.

29 lipca miejsce miała gala UFC 291, gdzie w co-main evencie doszło do konfrontacji dwóch byłych mistrzów. Jan Błachowicz (29-10-1) skonfrontował się z Alexem Pereirą (8-2), jednakże przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie niejednogłośnie przegrał na kartach sędziowskich.

Zobacz także: „Jakby nie chciał być w klatce” – Prochazka o występie Błachowicza

O tym, co w tym pojedynku poszło nie tak wypowiadali się już dosłownie wszyscy – od ekspertów, przez trenerów i zawodników, aż po samego głównego zainteresowanego. Najważniejsze jest natomiast to, iż Błachowicz nie zamierza jeszcze składać broni. Jakich potyczek możemy się więc teraz spodziewać? O tym jego trener Michał Mankiewicz wypowiedział się goszcząc w programie Oktagon Live.

Na ten moment z tego, co widzę w kategorii, to chyba [Aleksandar] Rakic i [Anthony] Smith nie mają przeciwników, więc podejrzewam, że UFC będzie do tego dążyło. Być może pojawi się tam jeszcze gdzieś [Nikita] Krylov. 

przyznał konkretnie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Z wymienionych przez szkoleniowca zawodników, „Cieszyński Książę” w przeszłości miał już okazję walczyć z Nikitą Krylovem (30-9), a także Aleksandarem Rakiciem (14-3). Obaj zmuszeni byli uznać wyższość reprezentanta naszego kraju.

Źródło: YouTube/Kanał Sportowy