UFC 249. Co ciekawego można zagrać w Fortunie?

176

Dwa miesiące musieliśmy czekać, aż sportowe emocje w najwyższym możliwym stężeniu wrócą do oktagonu. W nocy z soboty na niedzielę w Jacksonville na Florydzie odbędzie się gala UFC 249. Szef organizacji UFC, Dana White, twierdzi, że czeka nas najlepsza karta walk w historii. Interesującą ofertę na to wydarzenie przedstawiły zakłady bukmacherskie Fortuna, partner naszego serwisu.

Coś co wyróżnia Fortunę na tle innych bukmacherów, to ciekawe propozycje zakładów na MMA. O co możemy założyć się z bukmacherem podczas UFC 249? To oczywiście nie tylko zakłady na końcowy wynik walki.

Przykładowo w walce wieczoru pomiędzy Tonym Fergusonem a Justinem Gaethje dostępne są między innymi zakłady na sposób zakończenia walki (przykładowe kursy: K.O./T.K.O – TAK, 1.75; walka zakończy się przez poddanie – TAK, 2.85; walka zakończy się na punkty – TAK, 5.00), w której rundzie zakończy się walka (przykładowy kurs: Koniec w 3. Rundzie – TAK, 6.50) czy do rozpoczęcia ilu rund ostatecznie dojdzie (przykładowy kurs: Mniej niż 1,5 – 2.25). Wszystkie wymienione zakłady dostępne są również na inne walki odbywające się podczas tej gali. Łącznie na każdy pojedynek w ofercie prematch bukmacher przygotował od 21 do nawet 27 różnych zakładów.

Podczas ważniejszych wydarzeń, takich jak UFC 249, Fortuna oferuje także tzw. zakłady specjalne. To zwykle zakłady na wyjątkowe, dobrze przeanalizowane przez bukmacherów zdarzenia z bardzo atrakcyjnymi kursami. Fabricio Werdum zdaniem specjalistów Fortuny powinien strzec się sobotniego wieczora firmowego zagrania Alexeya Oleinika, duszenia Ezekiel. Za zwycięstwo Rosjanina tym sposobem bukmacher wypłaci wygraną po kursie 10.00 (link). Możemy się także założyć czy Donald Cerrone pokona Anthonego Pettisa wysokim kopnięciem w głowę (kurs aż 25.00!) (link).

Zgarnij BONUS od Fortuny dla fanów MMA: Zakład bez ryzyka w wysokości do 120 zł oraz bonus od depozytu do 1000 złotych!

Warto zwrócić także uwagę na ofertę LIVE na walki, czyli zakładów, które zawierać można w trakcie ich trwania. Opierają się na zbieranych w czasie rzeczywistym statystykach, a przy okazji UFC 249 bukmacherzy Fortuny przygotowali do gry bardzo szczegółowe dane. Postawić będzie można na przykład na to, ile sprowadzeń zostanie wykonanych w danym pojedynku.

W ofercie Fortuny znajdują się obecnie również zakłady na kolejne wydarzenia z cyklu UFC Fight Night i nie tylko. Zagrać możemy już także zakłady na War of Titans 2 w Madrycie czy na walki czeskiej gali Oktagon Underground.