Belal Muhammad jednogłośnie wypunktował Demiana Maię.

Runda 1:

Po chwili wymian stójkowych, próby zejścia po nogi w wykonaniu Demiana Mai zostały wybronione świetną pracą na nogach oponenta. Błąd popełniony przez Belala Muhammada, który skutkował próbą sprowadzenia przez Brazylijczyka. Chwila kontroli po stronie Demiana, jednak rywal sprawnie powrócił do stójki. Desperackie zejścia po nogi inicjowane przez Maię. Wejście pod cios Muhammada, dojście do nogi na wysoko, docisk do siatki w wykonaniu Demiana. Dobry jab po stronie Palestyńczyka. Kolejna wybroniona próba obalenia w wykonaniu zawodnika z Palestyny. Dwa wysokie kopnięcia Belala.

Runda 2:

Celniejsze ciosy w wykonaniu Belala. Sierpowe Demiana Mai, cios sierpowy. Dużo ciosów Muhammada lądowało na głowie zawodnika z Brazylii, natomiast tempo walki nie było wysokie. Palestyńczyk nie wyglądał dobrze kondycyjnie. Próba ciosów po stronie Belala, lecz nieudana – uderzenia nie doszły do celu. Kolejne dojście do jednej nogi przez Maię, jednak Muhammad dobrze się bronił.

Runda 3:

Dojście do próby sprowadzenia w wykonaniu Mai, lecz nie miał problemu z jej obroną Muhammad. Kombinacja prawego i wysokiego kopnięcia po stronie zawodnika z Palestyny. Kolejna próba sprowadzenia, po raz kolejny nieudana – poprzez nogę na wysoko – w wykonaniu Demiana Mai. Mocno zmęczony Brazylijczyk, zbierał ciosy na korpus i głowę. Spróbował obalenia, lecz po raz kolejny nieskutecznego.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Belala Muhammada jako zwycięzcę, punktując 2x 29-28, 30-27 na jego korzyść.