Mateusz Gamrot biorąc walkę w zastępstwie, na igły wygrał z Jalinem Turnerem.

Runda 1:

Wymiana na niskie kopnięcia. Dwa dobre ciosy w wykonaniu Jalina Turnera. Lewy Mateusza Gamrota, prawy kontrujący Amerykanina. Kombinacja 1-2 Turnera, markowanie zejścia po nogi przez „Gamera”. Middlekick Turnera, szukanie sprowadzenia za jedną nogę przez Polaka. Udane! Amerykanin na macie, za wszelką cenę próbował wstać. Dosunął się do siatki, stale jednak znajdował się pod kontrolą rywala. Amerykanin próbował wstać wykorzystując siatkę znajdującą się za plecami, czego udanie dokonał. Gamrot stale jednak posiadał zapiętą klamrę. Turner zerwał uchwyt, wypłacając Polakowi kombinację dwóch ciosów i kopnięcia. Po jednym z ciosów „Tarantuli”, polski zawodnik padł na deski, szybko jednak wykorzystał niedogodną pozycję do sprowadzenia walki do parteru. Chwila kontroli, z której jednak niewiele wynikło.

Runda 2:

Krótki lewy Turnera, kopnięcie na korpus. Prawy w wykonaniu Gamrota. Niskie kopnięcie polskiego zawodnika. Kolejny lowkick Polaka, odpowiedź tą samą akcją ze strony oponenta. Szukanie wysokiego kopnięcia przez Amerykanina. Niskie kopnięcie Turnera. Szukanie sprowadzenia przez Polaka, lecz dobra obrona rywala! Świetny odrzut bioder. Sporo ciosów lądowało na korpusie i głowie Gamrota. Polak wyraźnie naruszony! Rywal to widział. Sprawnie bronił desperackich sprowadzeń ze strony naruszonego „Gamera”. Udane sprowadzenie po przechwyceniu nogi po stronie Gamrota. Dojście do krucyfiksu, ale tylko przez chwilę. Kilka ciosów spadło na głowę „Tarantuli”. Ponowne dojście do krucyfiksu, ostrzeliwanie krótkimi ciosami po stronie Polaka! 539 ciosów spadło na głowę Amerykanina!

Runda 3:

Middlekick po stronie Amerykanina. Dwa dobre ciosy, krótki lewy i prawy Gamrota. Szukanie zejścia do parteru po stronie Polaka, szybkie dojście do ogrodzenia przez Turnera. Wykorzystując ogrodzenie znajdujące się za plecami, Turner zdołał wstać. Ponowne sprowadzenie po stronie Polaka. Turner ponownie w klinczu pod siatką. Kolana w klinczu Gamrota. Sędzia wznowił pojedynek na środku klatki, ze względu na pasywność. Amerykanin szukał wysokiego kopnięcia. Dobry krótki cios Turnera. Szukanie sprowadzenia przez Gamrota, lecz nieskuteczne. Middlekick Amerykanina. Zejście do jednej nogi przez Polaka, szukanie latającego kolana przez rywala w kontrze. Nieudane. Gamrot szukał dojścia do dwu nóg, pod siatką. Nieskutecznie. Doskonała obrona „Tarantuli”, łokcie. Udane sprowadzenie na zakończenie rundy. Dosiad Polaka, kilka ciosów.

Sędziowie niejednogłośnie wskazali Mateusza Gamrota jako zwycięzcę, punktując 30-27, 29-28, 28-29 na jego korzyść.