Kevin Holland brutalnie posłał na deski Santiago Ponzinibbio w trzeciej rundzie!

Runda 1:

Obaj zawodnicy ruchliwi od początku pojedynku. Boczne kopnięcie w wykonaniu Kevina Hollanda. Lewy prosty Amerykanina. Niskie kopnięcie Santiago Ponzinibbio. Kolejne niskie kopnięcia lądowały na wykrocznej nodze Hollanda. Argentyńczyk chwilowo wytrącony z równowagi po dobrym ciosie rywala. Wysokie kopnięcie Amerykanina. Agresywny Ponzinibbio napierał z ciosami, miewał jednak problemy z dobraniem się do skóry przeciwnika, gdyż ten doskonale korzystał ze swojego zasięgu. Przechwycona noga przez Ponzinibbio, mocne ciosy Hollanda! Argentyńczyk padł na deski! Zabrakło jednak czasu na wykończenie pojedynku.

Runda 2:

Ponzinibbio nieco wycofany, jakby nadal był podłączony po świetnej akcji Hollanda z końcówki pierwszej rundy. Lewy prosty Hollanda. Dwa dobre ciosy zawodnika z Argentyny. Krótkie lewe Amerykanina. Masa lowkicków spadała na wykroczną nogę zawodnika z USA. Szalone akcje z przechwyceniem kopnięć z obu stron, Argentyńczyk wyprowadzał mocne i obszerne uderzenia. Mocne ciosy na odchyleniu ze strony Hollanda! Ponzinibbio pływał po ciosach, jednak przytomnie sklinczował walkę, aby dojść do siebie.

Runda 3:

Lewy sierpowy w wykonaniu Ponzinibbio. Argentyńczyk także konsekwentnie okopywał nogę swojego przeciwnika. Wysokie kopnięcie w wykonaniu Amerykanina. Wymiana na ciosy sierpowe. Middlekick po stronie Santiago. Dobry lewy sierpowy i lewy prosty ze strony Ponzinibbio. Niskie kopnięcie. Frontkick Hollanda. Potężny lewy Hollanda! Ponzinibbio na deskach! Sędzia przerwał!