Dan Ige jednogłośnie wypunktował twardego Nate’a Landwehra.

Runda 1:

Trzy lewe ciosy po stronie Dana Ige. Próba wysokiego kopnięcia po stronie Nate’a Landwehra. 1-2 po stronie Hawajczyka. Frontalne kopnięcie na korpus Landwehra. Presja wywierana przez Ige. Wymiana na mocne ciosy z obu stron. Lewy sierpowy doszedł do głowy Nate’a. Niskie kopnięcie Ige. Lewe ciosy proste z obu stron. Zapięty tajski klincz przez Landwehra, z którego jednak niewiele zdołało wyniknąć. Lewy sierpowy Landwehra. Prawy prosty Ige. Niskie kopnięcie Landwehra. Odpowiedź identyczną akcją ze strony rywala. Podbródkowy Ige, szukanie sprowadzenia przez Landwehra, nieskutecznie, sierpowy w jego wykonaniu. Dobre ciosy Dana. Lewy sierp na korpus w wykonaniu Hawajczyka. Rywal odpowiedział obszernymi ciosami, które jednak były dalekie dojścia do celu. Wysokie kopnięcie Landwehra, zblokowane przez przeciwnika. Prosty Nate’a, odpowiedź prostym także ze strony Ige. Mocny lewy zawodnika z Hawajów posłał rywala na deski! Landwehr szybko się jednak pozbierał.

Runda 2:

Presja wywierana przez Ige, landwehr coraz bardziej zagubiony o zakrwawiony. Dobre kolano Nate’a. Wymiana na ciosy proste. Prawy sierpowy Ige. Szukanie mocnej kombinacji 1-2 przez Hawajczyka, lecz poza celem. Kolana na korpus wyprowadzane przez Nate’a. Dobry jab Ige. Prawy sierpowy Dana, poprawka lewym. Cios na korpus w wykonaniu Dana. Dobry prawy cios ze strony Landwehra. Lewy sierpowy Ige, poprawka zamachowym. Dużo sierpowych w wykonaniu Landwehra. Prawy Ige. Niskie kopnięcie Hawajczyka. Lewy sierp Ige. Landwehr atakował korpus przeciwnika. Landwehr zapędził się z ciosami, został złapany w klincz przez przeciwnika. Mocny lewy Ige posłał przeciwnika na deski! Ige ruszył z dobiciem, zatracił się jednak w ataku i zainkasował mocnego upkicka od rywala! Landwehr był jednak mocno zraniony, w przerwie między rundami ledwo był w stanie kontaktować co się dzieje.

Runda 3:

Lewy prosty Ige. 1-2 w jego wykonaniu. Prawy, próba lewego w wykonaniu rywala. Jaby Ige przeszywały gardę przeciwnika. Prawy sierp Hawajczyka. Szukanie frontalnego kopnięcia przez Nate’a, poza celem. Krótki lewy Ige. Kolejne ciosy odkładały się na głowie Landwehra. Dwa lewe Ige. Złapany klincz po stronie Landwehra, z którego jednak nic nie zdołało wyniknąć. Dobry jab Landwehra. Wysokie kopnięcie Nate’a. Wymiana na ciosy proste, Ige nieco zraniony. Kolano na głowę po stronie Landwehra. Złapany klincz pod siatką, Nate kontrolował sytuację. Łokieć ze strony Landwehra, kolano na korpus. Uchwyt zerwany, walka powróciła do stójki. Kopnięcia Landwehra. Nate wyprowadził kolejne celne kolano na korpus, Ige odpowiedział dobrym sierpem w wątrobę. Kolano Landwehra, szukanie headkicka. Prawy sierp Landwehra po przechwyceniu nogi przeciwnika. Mocne kolana w wykonaniu Landwehra.

Po trzech rundach, sędziowie wypunktowali walkę 2x 29-28, 30-27 na korzyść Dana Ige.