Marlon Vera zwycięża nad Pedro Munhozem przez jednogłośną decyzję sędziów.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Pedro Munhoza. Po chwili, akcja ponowiona. Krótkie ciosy Brazylijczyka. Marlon Vera w swoim stylu, wolno wchodził w pojedynek, co jakiś czas wyprowadzając niskie kopnięcie, głównie w odpowiedzi na te same akcje ze strony rywala. Lewe proste Ekwadorczyka, celne. Szukanie obalenia po stronie Munhoza, lecz nieskutecznie. Czytelne zejście do jednej nogi w wykonaniu Brazylijczyka. Świetna akcja trzema ciosami po stronie Very. Lewy na korpus w wykonaniu zawodnika z Ekwadoru. Sporo kopnięć w wykonaniu Munhoza, na różnych płaszczyznach.

Runda 2:

Wymiana na wysokie kopnięcia. Vera zmieniał pozycję, czym sprawiał sporo problemów Munhozowi. Brazylijczyk z middlekickiem. Mocny prawy sierpowy z krótkiego dystansu po stronie zawodnika z Brazylii. Wymiana na ciosy proste. Lowkick Very. Sporo kopnięć także w wykonaniu Pedro.

Runda 3:

Niskie kopnięcie Brazylijczyka, akcja ponowiona. Lewy prosty Very. Kolejne lowkicki Munhoza, doskonała kombinacja „Chito”. Lewe proste Very, próba frontalnego kopnięcia, lecz niecelna. Fenomenalne akcje Ekwadorczyka. Brazylijczyk coraz bardziej odczuwał ciosy swojego rywala. Mocno rozbita twarz Pedro. Lewy sierpowy Very. Kolejne ciosy proste z lewej ręki zawodnika z Ekwadoru.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Marlona Verę jako zwycięzcę, punktując 2x 30-27, 29-28 na jego korzyść.