Nathaniel Wood nie bez problemów wygrał przed swoją publicznością. Andre Fili postawił duży opór, ale ostatecznie ręka Brytyjczyka powędrowała do góry.

Runda 1:

Fili ruszył do przodu był bardziej ruchliwy. Bez problemu trafiał prostymi. Skakał na boki. Wood szedł do przodu. Nagle wystrzelił z mocnym prawym i usadził rywala. Było blisko skończenia. W parterze był ostrożny. Ostatecznie wstał. Amerykanin poszukał sprowadzenia. W stójce panowie byli już rozważni do końca.

Runda 2:

Brytyjczyk na początku trafił lewym sierpowym. „Touchy” spokojnie szachował. Trafił podbródkowym. Walka wylądowała w parterze. Fili znalazł się za plecami. Wood doszedł do siebie. Sam zaszedł za plecy. Kolejny zwrot akcji. Amerykanin wypracował bycie w pełnej gardzie. Punktował z góry.

Runda 3:

W tej odsłonie byli ostrożniejsi. Okopywali wzajemnie nogi. Używali pojedyncze ciosy. Fili spróbował sprowadzenia, ale na marne. Wood ulokował prawy sierpowy. Od tej chwili trochę się otworzył pojedynek, ale brakowało czasu na pokazanie większej ilości akcji.

Sędziowie widzieli jednogłośne zwycięstwo zawodnika z Londynu: 3x 29-28.

Zobacz również: UFC London – wyniki gali z udziałem Tybury [NA ŻYWO]