Kolejny Chińczyk triumfuje. Yadong Song jednogłośnie wypunktował Vince’a Moralesa. Wszyscy sędziowie zapisali na kartach punktowych: 30-27.

Song wywierał presję na Moralesa. Debiutant jednak był bardziej ruchliwy. Stójkowa szermierka królowała w pierwszej rundzie. Vince próbował się odgryzać, ale nie było to zbyt niebezpieczne dla rywala. Ostrożnie starał się czytać walkę.

Po przerwie „Vandetta” stał się bardziej agresywny. Częściej wchodził w wymiany. „Kung Fu Monkey” nadawał większe tempo pojedynku. Używał obrotowych kopnięć i wręcz wskakiwał z ciosami sierpowymi. Nadal nikt nie próbował sprowadzić boju do parteru.

W trzeciej rundzie Yadong łatwo wszedł w tempo i przeniósł starcie do parteru. Po ponad minucie Vince wstał i przywrócił walkę do stójki. Po krótkich kickbokserskich wymianach Chińczyk docisnął oponenta do siatki i wywrócił go, zdobywając przewagę na kartach punktowych. Morales ponowie przywrócił pojedynek do góry, ale nic nie wskórał i ostatecznie przegrał na punkty.