Już 10 lipca oczy całego, sportowego świata zwrócone będą ku gali UFC 264, gdzie w walce wieczoru Dustin Porier po raz trzeci podejmie Conora McGregora. Bezpośredni bilans między nimi na ten moment wynosi 1-1, więc obaj mają sobie coś do udowodnienia.

Nazwiska Poirier oraz McGregor znajdują się aktualnie na nagłówkach wszystkich portali na całym globie. Biorąc pod uwagę medialność obu fighterów oraz ich umiejętności sportowe, wielu kibiców już teraz nie może doczekać się nadchodzącej trylogii.

Zobacz także: Conor McGregor prezentuje szybkość przed trylogią z Poirierem [WIDEO]

Zanim jednak do tego dojdzie, amerykański gigant – podkręcając atmosferę – postanowił odświeżyć fanom do czego doszło w styczniu bieżącego roku. Przypominając – ich druga konfrontacja zwieńczyła wydarzenie z numerem 257. Samo starcie trwało niecałe dwie rundy, bowiem „Diament” po wcześniejszym okopywaniu wykrocznej nogi oponenta, następnie poczęstował go kombinacją bokserką, po której ten upadł na matę. Ktoś jeszcze tego nie widzał, lub pragnie cofnąć się pamięcią do tego eventu? Proszę bardzo! Materiał dostępny poniżej.

Źródło: YouTube/UFC – Ultimate Fighting Championship