Pojedynek pomiędzy Normanem Parke oraz Borysem Mańkowskim miał miejsce w marcu 2019 roku. Wówczas to Irlandczyk odsniósł sukces, jednogłośnie zwyciężając na kartach sędziowskich. Choć od tamtej pory minęło już trochę czasu, wielu kibiców wciąż chętnie zobaczyłoby rewanż. 

Temat drugiej batalii pomiędzy zawodnikami pojawia się co jakiś czas, jednakże finalnie nigdy do tego nie doszło. Znany ze swojego ciętego języka „Stormin” postanowił teraz po raz kolejny zaczepić reprezentanta Czerwonego Smoka, zamieszczając wideo z ich pierwszej batalii, wzbogacone o komentarz: „Chcesz rewanż, Borys?”.

Jak łatwo się domyślić, na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Borys Mańkowski (22-8-1) szybko skomentował materiał, komunikując, że chętnie by się tego podjął.

Pozostaje jednak pytanie, czy jest to możliwe pod sztandarem KSW? Jeden z właścicieli – Martin Lewandowski – zdradził nam niedawno, że kontrakt Irlandczyka z ich organizacją dobiegł już końca i nie widzi możliwości dalszej współpracy. Parke ma już na swoim koncie chociażby występ w formule bokserskiej, więc może właśnie tam się to rozegra?

Zanim jednak miałoby do tego dojść, na Parke’a czeka jeszcze wyzwanie na wrześniowej gali EFM. Ten skrzyżuje tam rękawice z legitymującym się zawodowym rekordem 11-6-2, Vladislavem Kanchevem.

Źródło: Facebook/Norman Parke