UFC Sztokholm: Prawdopodobnie poznaliśmy Co-Main Event gali

Volkan Oezdemir (facebook)

Pierwszego czerwca UFC powróci do Szwecji na kolejnym europejskim evencie w tym półroczu. Po Pradze, Londynie i Petersburgu przyjdzie czas na szwedzki Sztokholm.

Jak poinformowało oficjalnie UFC na swoim Twitterze, do kart walk dodano zestawienie w szczycie kategorii półciężkiej, które zapowiada się na Co-Main Event gali w Szwecji.

Do sklasyfikowanego na drugim miejscu w rankingu UFC, Alexandra Gustafssona i numeru „4” – Anthony’ego Smitha, dołącza Ilir Latifi i Volkan Oezdemir. Panowie są zajmują odpowiednio dziewiąte i siódme miejsce w w/w klasyfikacji. Zapowiadaja nam się więc spore roszady w najlepszej dziesiątce UFC.

https://twitter.com/UFCEurope/status/1113412100989313024

Volkan Oezdemir (15-4) jest po trzech porażkach z rzędu, ostatnią odnosząc na marcowej gali UFC w Londynie, gdzie uległ po niejednogłośnej decyzji Dominickowi Reyesowi (11-0).

Ilir Latifi (14-6-1NC) po dwóch zwycięstwach nad Pedro i OSP przegrał z Corey’em Andersonem (12-4) na „sylwestrowej” gali w UFC 232, gdzie również dzielił kartę ze swoim rodakiem – Gustafssonem. Czy tym razem Szwedzi wyjdą z klatki z tarczą?

Zobacz także: Alexander Gustafsson vs. Anthony Smith walką wieczoru gali UFC w Szwecji


Źródło: Twitter