Po niesamowicie zachowawczym pojedynku z obu stron, Ciryl Gane jednogłośnie wypunktował Jairzinho Rozenstruika.

Runda 1:

Obaj rozpoczęli spokojnie, po chwili Jairzinho Rozenstruik ruszył z mocnym praywm cepem, Ciryl Gane próbował kontry. Dobry prawy prosty Francuza, kopnięcie na tułów, dwa ciosy zawodnika z Surinamu. Niskie kopnięcie „Bigi Boya”. Odpowiedź identyczną akcją w wykonaniu Gane’a. Jab na tułów Ciryla, próba kopnięcia, które przechwycił Rozenstruik, w konsekwencji, zawodnik z Francji zebrał dwa mocne ciosy. Dwa krótkie lewe Gane’a, próba zamachowego cepa Surinamczyka. Wejście w klincz zainicjowane przez niepokonanego Francuza. W związku z pasywnością, sędzia ponaglał zawodników do pracy. W wyniku sygnału otrzymanego od arbitra, Francuz zdołał sprowadzić przeciwnika, zadając dwa ciosy.

Runda 2:

Niskie kopnięcie Gane’a, obaj zawodnicy praktycznie bez ciosów, z dużą kalkulacją przed każdym wyprowadzonym uderzeniem. Na każde skrócenie dystansu przez rywala, Rozenstruik czaił się na kontrę. Pojedyncze kopnięcia Ciryla, prawy prosty. Prawy overhand Rozenstruika, lowkick. Kolejny lewy prosty doszedł do głowy Surinamczyka. Wymiana na niskie kopnięcia. Kombinacja prawego i lowkicka po stronie zawodnika z Surinamu. Coraz więcej niskich kopnięć z inicjatywy Francuza. Jairzinho ruszył z szarżą, przed którą, Gane wybronił się złapaniem klinczu pod siatką. Obalenie, zajście za plecy i szukanie duszenia po stronie Ciryla! Rozenstruik udanie wyszedł z niedogodnej pozycji i powrócił na środek klatki! Próbował prawego i lewego sierpa wyprowadzanych z pełną mocą, lecz oponent zdołał uniknąć zbliżających się uderzeń. Rozenstruik starał się przechwytywać kopnięcia rywala. Prosty Gane’a.

Runda 3:

Lewy sierpowy Francuza. Próba jaba na tułów, nieudana, niskie kopnięcia. Headkick Gane’a, który nieco zachwiał rywalem. Frontalne kopnięcie na tułów po stronie zawodnika z MMA Factory. Niepokonany fighter kontynuował okopywanie wykrocznej nogi Surinamczyka. Rozenstruik bez odpowiedzi, na skrócenie dystansu w celu złapania klinczu, odpowiedział mocnymi ciosami. Rozsierdzony Jairzinho coraz chętniej atakował, głównie prawym sierpowym. Kolejny lowkick po stronie Francuza. Lewy prosty na tułów tym razem wyprowadzony przez „Bigi Boya”. Pojedyncze akcje nożne zawodnika z Francji. Szarża ciosami sierpowymi Jairzinho, lecz nieudana. Gane spróbował sprowadzenia za jedną nogę, lecz nie zdążył.

Runda 4:

Niskie kopnięcie zawodnika z Francji. Po chwili, akcja ponowiona. Gane poza zasięgiem ciosów swojego rywala, akcji jak na lekarstwo z obu stron… Pojedyncze ciosy prawą ręką w wykonaniu Ciryla. Mnóstwo dropkicków Francuza. Przestrzelony prawy sierpowy Surinamczyka. Kolano na tułów Gane’a, które doszło do krocza przeciwnika, a przynajmniej tak sam uważał. Krótki lewy sierpowy Francuza, kopnięcie na kolano po wznowieniu walki. Lewy sierpowy Francuza doszedł do głowy rywala, kopnięcie na korpus. Rozenstruik ustawiony na ogrodzeniu. 

Runda 5:

Prawy sierp Rozenstruika, przestrzelony. Pojedyncze kopnięcia Francuza. Walka w klinczu pod siatką, kontrola w wykonaniu Gane’a. Niewiele ofensywy po jego stronie w tej płaszczyźnie, gdy pojedynek powrócił do stójki, Surinamczyk zebrał pojedyncze prawe i kolejne niskie kopnięcie. Prawy „Bigi Boya”, po którym przeciwnik po raz kolejny szukał obalenia z klinczu pod siatką. Siłowanie się o sprowadzenie po stronie Gane, zajęcie pleców. Rozenstruik wyszedł z niedogodnej pozycji, stale znajdował się jednak kontrolowany pod siatką.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Ciryla Gane jako zwycięzcę, punktując zgodnie 3x 50-45 na jego korzyść.