Magomed Ankalaev jednogłośnie wypunktował Nikitę Krylova, głównie pracą zapaśniczą.

Runda 1:

Obaj zawodnicy z odwrotnej pozycji. Kopnięcie frontalne na korpus po stronie Nikity Krylova, po chwili akcja ponowiona i poprawka niskim kopnięciem. Wejście z ciosami i dojście do klinczu przez zawodnika z Ukrainy. Magomed Ankalaev w defensywie pod siatką, nieregulaminowo łapał się ogrodzenia, by wybronić się przed sprowadzeniem. Rosjanin wstał, przeciwnik ciągle pozostawał natomiast uczepiony. Kolano na tułów w wykonaniu Ankalaeva. Rozerwany klincz, pojedynek powrócił na środek klatki. Obaj wymienili się wysokimi kopnięciami, po chwili przeszli do wymian pięściami, celniejszy wydawał się Nikita. Middlekick Ukraińca, wysokie kopnięcie, który próbował ciosami skontrować oponent. Dwa krótkie prawe po stronie zawodnika z Rosji. Dwa mocne proste doszły do głowy rywala. Kombinacja bokserska zakończona wysokim kopnięciem w wykonaniu Ukraińca. Kolejne akcje nożne Krylova, próby ustrzelenia rywala krótkimi sierpowymi w wykonaniu Ankalaeva. Na zakończenie rundy, Rosjanin spróbował obalenia spod siatki, lecz nieudanego.

Runda 2:

Niskie kopnięcie Krylova, zwarcie, ciosy pięściami po stronie Ankalaeva. Headkick „Górnika”, prawy prosty. Długie proste ze wstecznego w wykonaniu Magomeda, coraz więcej ciosów dochodziło do głowy Ukraińca. Krótki prawy i kopnięcie na tułów Krylova. Kombinacja 1-2 Ukraińca, odpowiedź wysokim kopnięciem Ankalaeva. Rosjanin podebrał nogę, lecz nie zdołał obalić przeciwnika. W klinczu obaj zanotowali sukcesy w uderzeniach. Próba ciosów kontrujących w wykonaniu Magomeda. Wymiana na ciosy prawe, próba kombinacji zakończonej wysokim kopnięciem w wykonaniu Nikity. Nieprzygotowana obrotówka na korpus Krylova, która skutkowała udanym sprowadzeniem walki do parteru przez Ankalaeva. W parterze, „Górnik” z Ukrainy próbował powrócić do stójki, Rosjanin bez ciosów, skupiał się wyłącznie na kontroli. Próba odwrócenia pozycji w wykonaniu Krylova, lecz nieudana. Rosjanin zakończył drugą rundę znajdując się z góry.

Runda 3:

Kominacja 1-2 i kopnięcia na tułów Krylova. Kopnięcie boczne na tułów Ankalaeva. Lowkick Rosjanina, headkick Ukraińca. Próba zejścia po nogi w wykonaniu Nikity, lecz nieudana. Dwa dobre ciosy skoncentrowanego Magomeda, po których sam poszukał obalenia na zamkniętym na siatce przeciwniku. Po chwili wciskania w ogrodzenie, dobrym haczeniem Magomed zdołał obalić oponenta. Sporo ciosów Rosjanina lądowało na głowie przeciwnika, który wykorzystał uderzenia rywala do powrotu do stójki. Ankalaev nie dawał za wygraną, stale kontrolując zawodnika z Ukrainy pod siatką, dobrze pracując kolanami. Próba kontry w wykonaniu Krylova, lecz ponownie nieudana. Doskonała kontrola i praca ciosami z góry do końca rundy w wykonaniu Rosjanina. 

Po trzech rundach, sędziowie jednogłośnie wskazali Magomeda Ankalaeva jako zwycięzcę walki, punktując 3x 29-28. Dla Rosjanina to szóste zwycięstwo z rzędu.