Randy Brown wypunktował Jareda Goodena.

Runda 1:

Jared Gooden rozpoczął od niecelnego niskiego kopnięcia. Randy Brown szedł do przodu, starając się wywierać presję. Przestrzelone wysokie kopnięcie po stronie Jamajczyka, które Gooden wykorzystał do zajęcia pleców. Rywal jednak szybko się oswobodził z niedogodnej pozycji. Mocny cios Browna, którym zachwiał przeciwnikiem. Trzy mocne ciosy w wykonaniu Browna. Mnóstwo niskich kopnięć w wykonaniu Browna, Gooden mocno aktywnie ruszył do przodu po ciężkich momentach po zainkasowaniu frontalnego kopnięcia.

Runda 2:

Mocne kopnięcie Goodena, szalone akcje po stronie Browna. Boczne kopnięcie na korpus w wykonaniu Randy’ego. Jamajczyk po kopnięciach dość często tracił równowagę i lądował na macie, co oponent wykorzystywał do doskoczenia z zadaniem ciosów. Lewy Browna, niskie kopnięcie przeciwnika. Wymiana ciosami na środku klatki, celniejszy Randy Brown, Gooden skupiał się głównie na niskich kopnięciach.

Runda 3:

Mocny middlekick doszedł do korpusu Amerykanina. Krótki prawy po stronie Jamajczyka, niskie kopnięcie Goodena, skontrowane ciosem przez rywala. Wyraźne problemy z poruszaniem się u Browna, kolano z wyskoku Goodena, uchwyt pod siatką. Udane sprowadzenie na zakończenie walki w wykonaniu Jareda.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Randy’ego Browna jako zwycięzcę pojedynku, punktując 30-27.