Muslim Salikhov znokautował Andre Fialho w 3. rundzie.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Muslima Salikhova. Middlekick po stronie Rosjanina. Andre Fialho dobrze orbitował wokół oktagonu, odpowiadając lewym sierpem. Zamarkowany prawy w wykonaniu Muslima. Prawy zawodnika z Portugalii, lewy Rosjanina. Próba obrotówki ze strony Salikhova, prawy Fialho. Mocny lewy zawodnika z Portugalii wstrząsnął nieco Salikhovem. Prawy Salikhova, kopnięcie na korpus. Udane sprowadzenie w wykonaniu Rosjanina. Po chwili kontroli, Portugalczyk wstał i mocno ruszył na swojego przeciwnika, który był już nieco wstrząśnięty i rozbity. Rosjanin zapiął klincz, zbierał jednak podbródkowe od swojego rywala. Klincz zapięty przez Salikhova, mocny prawy sierp na zakończenie.

Runda 2:

Od początku drugiego starcia, Salikhov ruszył w klincz. Prawy na odejście ze strony Rosjanina. Kopnięcie żurawia na tułów wyprowadzone przez Muslima. Niewiele akcji z obu stron, pojedyncze ciosy w wykonaniu Fialho. Obrotowy backfist Rosjanina doszedł do głowy Portugalczyka i nieco nim wstrząsnął! Fialho w głębokiej defensywie, zainkasował kopnięcie i krótki cios z lewej ręki. Klincz pod siatką, kontrola po stronie Rosjanina. Prawy i poprawka lewym ze strony Salikhova. Próba potężnego, zamachowego cepa ze strony Andre, który kosztował go utratą równowagi i wylądowaniem na plecach, co przeciwnik sprawnie wykorzystał to spuszczenia kilku mocnych młotów na jego głowę! Fialho jednak przetrwał. Nadal parter, krótki łokieć Salikhova. Trzy ciosy przed końcem rundy z góry.

Runda 3:

Walka rozpoczęła się od klinczu na środku klatki. Zerwanie dwoma ciosami przez Fialho. Wysokie kopnięcie Salikhova. Obrotówka na korpus Rosjanina, Fialho mocno ją odczuł! Wyraźnie zraniony Portugalczyk zainkasował kolejne ciosy, obrotówkę na głowę od rywala! Dwa ciosy, sędzia wkroczył do akcji i przerwał pojedynek.