Gregory Rodrigues znokautował Brada Tavaresa na początku trzeciej rundy.

Runda 1:

Lewy i niskie kopnięcie po stronie Brada Tavaresa. Gregory Rodrigues mocno ruszył z ciosami sierpowymi, przeplatające je z prostymi. Mocna odpowiedź prostym Amerykanina! Brazylijczyk nieco się uspokoił, ustawiając celownik na głowie przeciwnika i nieustannie wywierając presję, choć póki co bez ciosów. Middlekick po stronie Brada. Mocne ciosy „RoboCopa”! Cios na korpus po stronie Rodriguesa. Tavares z kilkoma dobrymi prostymi. Rodrigues szukał sprowadzenia spod ogrodzenia. Klincz zerwany. Pojedynek ponownie na środku klatki. Prawy sierpowy Rodriguesa. Frontalne kopnięcie Tavaresa. Lewy Amerykanina. Prawy sierp zawodnika z Brazylii. Rodrigues szukał obalenia za jedną nogę, przed czym Tavares świetnie się bronił, został jednak trafiony prawym. Rodrigues ponownie szukał obalenia, które tym razem sfinalizował. Amerykanin próbował wstać, lecz rywal skutecznie mu to uniemożliwiał, Brak jednak akcji ofensywnych z obu stron.

Runda 2:

Proste po stronie Amerykanina. Wysokie kopnięcie Tavaresa. Lewy prosty i niskie kopnięcie „RoboCopa”, który po chwili poszukał klinczu i obalenia. Kolana na uda wyprowadzane przez Gregory’ego. Kolano na korpus w wykonaniu Rodriguesa. Uchwyt zerwany, walka na środku klatki. Prawy sierp Tavaresa. Noga Amerykanina była coraz bardziej okopana. Lewy prosty Tavaresa. Lowkick Brazylijczyka. Sporo kopnięć na różnych poziomach po stronie zawodnika z Brazylii. Przechwycone kopnięcie Amerykanina w tempo, co skutkowało udanym sprowadzeniem Rodriguesa.

Runda 3:

Wymiana na ciosy proste od początku ostatniego starcia. Rodrigues trafił kilkoma mocnymi ciosami, poczuł krew u mocno ruszył do przodu! Kolano na głowę, kolejne uderzenia na zamkniętego na siatce przeciwnika! Koniec walki!