Michael Johnson jednogłośnie wypunktował Darriusa Flowersa.

Runda 1:

Dobre ciosy i kopnięcia Darriusa Flowersa. Michael Johnson szukał sprowadzeń, jednak rywal łatwo bronił prób. Szukanie ciosów na korpus po stronie bardziej doświadczonego zawodnika. Dobry frontkick Flowersa, ciosy z prawej ręki. Krótki lewy Johnsona. Niskie kopnięcia Flowersa z bocznej pozycji. Podwójna kombinacja 1-2 w wykonaniu Michaela. Niskie kopnięcia Johnsona, ciosy na korpus. Udane sprowadzenie po stronie Michaela na zakończenie rundy.

Runda 2:

Agresywniej rozpoczął Johnson. Dobry lewy po jego stronie. Ciosy na korpus. Po minucie drugiej rundy, do głosu doszedł Flowers, który szukał głównie ciosów prostych. Johnson trafiony, rozpaczliwie szukał obalenia, lecz nieskutecznie. Klincz pod siatką. Flowers potraktowany nieprzepisowym ciosem, chwila przerwy. Pojedynek wznowiony na środku klatki. Udane sprowadzenie Johnsona. Po chwili kontroli, Flowers wstał, został jednak ponownie obalony.

Runda 3:

Po chwili stójkowej walki, Johnson udanie sprowadził rywala i znalazł się w pozycji bocznej. Niewiele akcji z góry w wykonaniu Johnsona. Półgarda, szukanie kimury, dojście do bocznej po raz kolejny. Johnson chciał utorować sobie pozycję północ-południe, lecz nieskutecznie. Stójka. Johnson trafiony kolanem! Szukał rozpaczliwego obalenia, został jednak skontrowany! Rywal szukał poddania, lecz nie zdążył.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Michaela Johnsona jako zwycięzcę, zgodnie punktując 30-27.