Muhammad Mokaev nie miał łatwej przeprawy z Alexem Perezem. Zawodnik reprezentujący Anglię, ledwo na punkty wygrał z Amerykaninem.

Runda 1:

Dwa niskie kopnięcia po stronie Muhammada Mokaeva. Szukanie frontalnego kopnięcia przez Anglika. Na wysokie kopnięcie niepokonanego młodziutkiego zawodnika, Alex Perez próbował odpowiedzieć kontrą. Agresywny klincz pod siatką, Mokaev zaatakował kolanem, szukał obalenia, lecz odpuścił. Pojedynek nadal toczony w stójce. Rosjanin ponownie szukał sprowadzenia, lecz Perez doskonale się bronił. Zawodnik reprezentujący Anglię ponownie poszedł po obalenie, Amerykanin początkowo dobrze się bronił, ostatecznie jednak wylądował na macie. Ogrom ciosów Mokhaeva na zakończenie rundy.

Runda 2:

Rosjanin od początku rundy ruszył po sprowadzenie, które Perez doskonale obronił. Świetna obrona Amerykanina, dobre wycięcie. W stójce, to Alex rozdawał karty, traktując przeciwnika dobrymi ciosami i wysokimi kopnięciami. Problemy Rosjanina! Nieudana próba obalenia, kontra gilotyną po stronie przeciwnika. Pojedynek ponownie w stójce. Doskonała praca Amerykanina.

Runda 3:

Niskie kopnięcie Rosjanina. Presja wywierana przez Amerykanina. Szukanie desperackiego obalenia przez Mokhaeva. Kontra gilotyną Amerykanina. Zajęcie pleców przez Muhammada. Zapięta noga. Genialny rzut Rosjanina! Perez nie dawał się jednak ustabilizować. Pojedynek w stójce. Odrzut bioder Amerykanina, Mokhaev bezradny. Pojedynek ponownie toczony na nogach. Rosyjski Anglik ponownie poszukał obalenia, ponownie nieskutecznie. Perez szukał w kontrze poddania.

Sędziowie jednogłośnie wypunktowali pojedynek w stosunku 3x 29-28 na korzyść Muhammada Mokaeva.