Jairzinho Rozenstruk został ogłoszony zwycięzcą po dramatycznej walce z Shamilem Gazievem.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Jairzinho Rozenstruika. Szukanie sprowadzenia po stronie Shamila Gazieva, lecz nieskuteczne. Presja po stronie zawodnika z Rosji. Ponowna próba obalenia zainicjowana przez Shamila. Obszerne ciosy zawodnika z Surinamu. Dwa dobre ciosy Gazieva. Klincz pod siatką, kontrola po stronie Gazieva. Udane sprowadzenie na zakończenie rundy po stronie niepokonanego zawodnika.

Runda 2:

Niskie kopnięcie ze wstecznego po stronie Rozenstruika. Pojedyncze ciosy z obu stron. Gaziev starał się wywierać presję, coby zamknąć przeciwnika na siatce. Szukanie obalenia w wykonaniu Shamila. Dobra obrona Surinamczyka. Dociskanie do siatki w wykonaniu niepokonanego zawodnika do końca rundy.

Runda 3:

Obaj zawodnicy potwornie zmęczeni. Rozenstruik starał się skupiać na punktowaniu. Gaziev nie wyprowadzał zbyt wielu akcji. Pojedynek potwornie nudny, obaj zawodnicy skupiali się wyłącznie na pojedynczych akcjach.

Runda 4:

Obaj ruszyli do przodu z ciosami. Gaziev próbował zepchnąć przeciwnika na siatkę i tam poszukać sprowadzenia, Rozenstruik odpowiadał ze wstecznego pojedynczymi uderzeniami i szukał kontr. Klincz pod siatką. Kontrola w wykonaniu Shamila.

Runda 5:

Lekarz przerwał walkę ze względu na problem z okiem Gazieva.