Isaac Dulgarian traci swoje „0” w rekordzie. Po wyrównanym pojedynku musiał uznać wyższość Christiana Rodrigueza.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Runda 1:

Dulgarian od razu sprowadza walkę do parteru, szybko ma rywala na plecach. Ależ ekwilibrystyczna próba założenia „peruwiańskiego krawatu” przez Dulgariana, ale broni się Rodriguez. Nadal jest jednak na plecach. Kręci się Rodriguez, ale Isaac kontroluje zdecydowaną większość rundy. Rodriguezowi udało się wyjść na chwilę z opresji i przez chwilę był na górze, ale to Dulgarian wygląda lepiej w tych zapaśniczych szachach. Zdobywa ponownie plecy. Rodriguez w opałach, udaje mu się jednak wstać z rywalem na plecach.

Runda 2:

Próba kolana ze strony Rodrigueza, ale panowie kończą na ziemi. Dulgarian wpadł w gilotynę, ale bez problemu się z niej wysostał i znów znalazł plecy przeciwnika. Runda wygląda podobnie do poprzedniej, Dulgarian zdobył plecy Rodrigueza i większość czasu kontroluje pozycję, ale niewiele z tego wynika. Obaj już lekko zmęczeni, dużo zapasów przy siatce. Wydostaje się w końcu Rodrigurez i pierwszy dłuższy fragment walki w stójce, jednak po chwili znów plecy rywala przejmuje Dulgarian. Ponownie klincz przy siatce i kontrola do końca.

Runda 3:

Tym razem zawodnicy dłużej wymieniają kombinacje kickbokserskie. W stójce lepiej prezentuje się Rodriguez, starcie przenosi się po raz kolejny do parteru, ale tym razem to Rodriguez ma plecy rywala. Rozciąga go i bije ciosami z góry. Próba duszenia zza pleców, Dulgarian w opałach. Młotki spadają na jego głowę, sędzia się przygląda, ale pozwala kontynuować walkę. Półtorej minuty do końca, ponownie stójka. Dulgarian próbuje rzucać się w nogi Rodrigueza i zyskiwać na czasie. Udaje mu się przetrwać do końcowej syreny.