Łukasz Brzeski pokonuje Valtera Walkera jednogłośną decyzją sędziów!

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera

Runda 1:

Dobrze zaczął Łukasz Brzeski, trafił niskimi kopnięciami. Lewy sierp dochodzi celu, ale niezbyt mocny był to cios. Odpowiada Walker. Kolejne niskie kopnięcia Polaka, Walker sprowadza go do parteru. Przykleił się Walker i kontroluje, nie może wyciagnąć nogi Brzeski, przez to nie ma jak się podnieść. Po minucie obijania udało mu się wspiąć po siatce i wstać, walka wraca do stójki. Kopie low kickiem Polak, rywal odpowiada. Brzeski trafia dobrą kombinacją, ale przeciwnik ponownie go obala. Tym razem zabraknie już czasu aby wstać.

Runda 2:

Polak częściej trafia w stójce. Raz na tułów, raz na głowę. Do tego niskie kopnięcia. Pojedyńczymi ciosami odpowiada rywal. Kolejne obalenie, ponownie na konto Walkera. Dociska teraz Łukasza do siatki, ale wychodzi z tego Polak! Tym razem lewy sierp Walkera. Odpowiada kombinacją Łukasz. Wymiana pojedyńczych ciosów. Coraz ciężej oddycha Walker, Łukasz bije coraz więcej. Trafia ponownie podbródkami. Łączy kombinacje ciosów i kopnięć Brzeski, wygląda lepiej kondycyjnie.

Runda 3:

Brzeski zaczyna od kopnięcia, świetne kombinacje Polaka. Stoi twardo rywal, odgryza się co jakiś czas mocnymi ciosami. Minuta trzeciej rundy za nami, Walker obala Polaka. Niebezpieczna sytuacja, Walker próbuje przejść do dosiadu. Odciąga Łukasza od siatki, zajmuje plecy. Próbuje przełożyć rękę na szyję, broni się Polak, ale w ferworze walkwi Walker zdobywa dosiad. Minuta do końca, wychodzi z tego Brzeski! teraz to on jest na górze i zasypuje Walkera ciosami. Świetna końcowka rundy.