Dobry pojedynek na otwarcie karty głównej. Charlie Campbell pokonuje rywala jednogłośną decyzją sędziów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Runda 1:

Na starcie Campbell okopuje nogę rywala, sporo tych low kicków. Jest też wysokie kopnięcie. Nie ma jak podejść Peek. Odpowiada wreszcie Peek. Dobra kombinacja lewy-prawy, nie zrobiło to jednak wrażenia na Campbellu. Peek dociska przeciwnika do siatki, chwila klinczu przy siatce i jest obalenie. Peek wyprowadza kolejną kombinację, zmienił pozycję w odpowiedzi na niskie kopnięcia Nowojorczyka. Widać, że odczuwa już ich skutki. Świetna zmyłka Campbella, atak jednak nieskuteczny. Odpowiada Peek, frontalne kopnięcie, kolejna szarża, ale odskakuje rywal. Tym razem to Nowojorczyk sprowadza, ale pojedynek szybko wraca do stójki. Koniec rundy.

Runda 2:

Podobny początek, seria konięć Campbella. Ależ bójka się rozpętała, musi zaryzykować Peek. Ponownie klincz przy siatce, ale szybko rozerwany i od razu mocna wymiana. Peek złapał rywala w klincz i dociska go do niej. Obaj panowie lądują na ziemi, Campbell zajmuje plecy rywala. Próbuje wpiąć się dobrze i poszukać duszenia. Wstaje Peek i wpadają ponownie w mocną bójkę, Trafia Peek! Chwieje się na nogach Nowojorczyk, udaje mu się jednak przetrwać ciężkie chwile. Teraz to on klinczuje, wyprowadza kolana.

Runda 3:

Ależ trafia Peek na samym początku rundy mocnymi ciosami, Campbell ląduje na macie. Widać, że odczuwa już trudy tego pojedynku. Po raz kolejny udało mu się jednak przetrwać nawałnicę. Koncert Peeka, szuka pleców rywala, ale sytuacja ponownie się odwraca! Campbell zajmuje plecy Peeka, szuka duszenia, ale umiejętnie broni się przeciwnik. Kontrola Nowojorczyka, próba trójkąta. Wpina nogi Campbell i rozciąga Peeka, ale temu udaje się opanować sytuację i wstać. Nie daje sobie zrobić krzywdy Peek, ale Campbell cały czas kontroluje i szuka poddania. Koniec.