UFC zadebiutuje w Rosji jesienią tego roku? Obiekt już wynajęty.

foto: Twitter/UFC

Wygląda na to, że największa organizacja MMA na świecie zadebiutuje wreszcie w Rosji. Jak podaje portal RT Sport, UFC zabukowało już termin w wybranym obiekcie na terenie Moskwy.

Według Denisa Geyko, wielokrotnie przez nas cytowanego dziennikarza pracującego we wschodnich mediach branżowych, UFC planuje zorganizować debiutancką galę w Rosji jeszcze w tym roku:


Informacja ta została przez Denisa potwierdzona u zarządcy obiektu, na którym miałaby się odbyć gala. przedstawiciel Moskiewskiego Stadionu Olimpijskiego przyznał w rozmowie z RT Sport, iż UFC wynajęło obiekt w terminie 14-15 września 2018 roku. Stadion może pomieścić ok 35 tys. widzów.

Czyżby to były te wieści, które zapowiedział dwa dni temu Khabib Nurmagomedov na swoim Instagramie?


źródło: Twitter, rt.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMarcin Szreder zawalczy na FEN 20 w Warszawie
Następny artykułOskar Piechota poznał nazwisko rywala i termin kolejnej walki w UFC
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.