Valentina Shevchenko skomentowała brutalny nokaut na Jessice Eye

63
inthecage.pl
źródło: youtube / UFC

Podczas sobotniej gali UFC 238 w Chicago, Valentina Shevchenko (17-3) zafundowała brutalny nokaut Jessice Eye (14-7-1NC).

Co moża powiedzieć o walce Valentiny Shevchenko z Jessicą Eye? Na pewno to, że był to pokaz fantastycznych umiejętności zapieczętowany brutalnym nokautem. Po gali UFC 238 odbyła się konferencja, podczas której „Bullet” skomentowała swój występ:

Nie byłam pewna jak mocno siadło to kopnięcie. Dopiero po tym, jak sędzia przerwał walkę i udałam się do swojego narożnika, zobaczyłam, że Jessica się nie podnosi. W pierwszej chwili nie myśli się o tym.

Valentina odniosła się również do brutalnego nokautu:

Taki jest sport, to jest MMA, po to właśnie trenujemy. Jeżeli nie zafundujesz komuś takiego nokautu, to Ty go otrzymasz. Nikt nie chce zostać w taki sposób pokonany, dlatego więc trenujemy ciężko, aby być lepszym od naszych przeciwników. Każdy kto wchodzi do oktagonu wie co może go tam spotkać.

Mistrzyni kategorii muszej skomentowała również swoją przyszłość:

Już jutro zacznę myśleć o kolejnej walce. Odpocznę jakoś z tydzień, a potem wrócę do treningów, bo tak szczerze to nie lubię odpoczywać. Oczywiście, że jestem gotowa, aby wrócić do treningów i znowu zawalczyć, uważam, że tak za trzy lub cztery miesiące powinnam wrócić.

Z kim Waszym zdaniem powinna się zmierzyć Valentina Shevchenko?

źródło: bjpenn.com