Vicente Luque chce wystąpić na gali UFC 249

79
bloodyelbow.com

Vicente Luque (17-7-1) zamieścił w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym oznajmia, że jest skłonny wziąć udział w zbliżającej się gali UFC 249.

„The Silent Assassin” swój ostatni pojedynek odbył w listopadzie na UFC 244, gdzie przez jednogłośną decyzję sędziów przegrał ze Stephenem Thompsonem (15-4-1).

Z powodu ciągłych perturbacji wokół wydarzenia, w którym w walce wieczoru ma zmierzyć się Khabib Nurmagomedov (28-0) z Tonym Fergusonem (25-3), organizacja zmuszona jest do modyfikowania karty walk. Vicente napisał na swoim Twitterze, że chętnie zasili szeregi sportowców przymierzanych do występu na najbliższym evencie.

„Zawsze jesteśmy gotowi wkroczyć do oktagonu i go rozgrzać! Dajcie nam nazwiska i będziemy działać @danawhite @seanshelby @AliAbdelaziz00”

Gala UFC 249 ma odbyć się zgodnie z planem – 18 kwietnia – a przynajmniej organizacja robi wszystko, co w jej mocy, aby do tego doprowadzić. Tajemnicą pozostaje natomiast to, gdzie gala zostanie przeniesiona z pierwotnie planowanej lokalizacji.

Źródło: Twitter