Walka Błachowicz vs. Rockhold wypada z UFC 239?

113
źródło: facebook / Jan Błachowicz

W sieci pojawiły się niepotwierdzone dotąd informacje dotyczące walki naszego czołowego półciężkiego, Jana Błachowicza, na gali UFC 239 w Las Vegas.

Janek ma zawalczyć z Lukem Rockholdem na numerowanej i bardzo eksponowanej gali UFC 239, która odbędzie się 6 lipca w Las Vegas. Tymczasem reporter Kevin Iole donosi, iż UFC pracuje nad przeniesieniem tego starcia na inną kartę walk:

„UFC próbuje przenieść walkę Jan Błachowicz vs. Luke Rockhold z UFC 239 (6 lipca) na UFC on ESPN 4 (20 lipca w San Antonio). Jeszcze nie zostało to dopięte, ale trwają prace.”

czytamy na Twitterze reportera, który pracuje m.in. dla Yahoo Sports.

Póki co, żadna z zainteresowanych stron nie skomentowała tych wieści. Poprosiliśmy już o komentarz Polaka. Będziemy Was informować na bieżąco.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułMamed wyszedł z aresztu
Następny artykułCris Cyborg o przyszłości w UFC: „Rewanż z Nunes, albo…” [WYWIAD PL/ENG]
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.