Macy Chiasson miała spotkać się z Aspen Ladd na gali UFC Vegas 32. Jak się jednak okazało Chiasson nabawiła się kontuzji, która nie pozwoli jej stanąć do pojedynku w pierwotnym terminie. Fani obu zawodniczek ucieszy informacja, że starcie zostało przeniesione na inną datę.

Chiasson wycofała się z pojedynku w ostatniej chwili. W przeddzień ważenia zawodniczka zgłosiła rezygnację, by później oświadczyć, że powodem jest przeciążenie stopy. Uraz miał być na tyle poważny, że zdecydowała, że nie wyjdzie do walki.

Lokalizacja na razie nie jest podana, ale wiadomo, że pojedynek odbędzie się podczas wydarzenia zaplanowanego na 2 października.

Chiasson ostatni raz pojawiła się w oktagonie w marcu tego roku, gdy przez decyzję wygrała z Marion Reneau. W swojej profesjonalnej karierze stoczyła osiem pojedynków, z czego jak na razie przegrała tylko raz we wrześniu 2019 roku, gdy na pełnym dystansie lepsza od niej okazała się Lina Lansberg.

Dla Ladd lipcowy pojedynek miał być pierwszym starciem od niemal 2 lat. Kibice MMA ostatni raz mogli oglądać ją w akcji w grudniu 2019 roku, gdy przez TKO zwyciężyła z Yaną Kunitskayą. Zawodniczka posiada podobny rekord, jak jej najbliższa przeciwniczka – w swoich dziesięciu zawodowych walkach, przegrała tylko raz w 2019 roku, gdy przez techniczny nokaut odniosła porażkę z Germaine de Randamie.

źródło: mmajunkie.usatoday.com