Wieczór Wojowników 2: Pierwsi uczestnicy gali ogłoszeni

źródło: Grudziadz365.pl

Debiutancka gala Wieczór Wojowników zachwyciła lokalną publiczność. Organizatorzy postanowili nie zwalniać tempa i ogłosili datę kolejnego wydarzenia, a także jej uczestników.

Od początku było jasne, że zobaczymy kilku zawodników, którzy pokazali się grudziądzkiej publiczności. Na oficjalnym fanpage’u organizacji już parę dni temu zostało potwierdzone, kto tym razem pokaże się w „Mniszek Arenie”:

Bartosz Pasik (2-1) – Udanie zadebiutował w 2013 roku. Ostatni walczył właśnie podczas pierwszej edycji Wieczoru Wojowników. Wygrał wtedy przez balachę w pierwszej rundzie.

Grzegorz Szozda (0-1) – występ na wrześniowym wydarzeniu Wieczór Wojowników był jego pierwszym zawodowym. Po wyrównanej i emocjonującej walce musiał uznać wyższość rywala. Wcześniej miał za sobą wielokrotne starty w zawodach m. in. grapllingowych, na których zajmował medalowe miejsca.

Kacper Miąsko (4-5) – zawodnik, który w walce wieczoru razem z wymienionym już Szozdą absolutnie porwał publiczność na pierwszej edycji gali. Pechowo zaczęło się dla niego przejście na zawodowstwo, ale wygląda na to, że to już za nim i coraz lepiej sobie radzi. Na ostatnie cztery walki raz został wypunktowany.

Nika Phatian (1-0) – reprezentant lokalnego klubu Grappler Grudziądz, który w formule amatorskiej podczas debiutanckiej gali znokautował Bartosza Buźniaka (0-1)

Witold Wyrzykowski (0-0) – po dwóch występach jako amator przyszedł czas na zawodowstwo. Obie swoje walki stoczył na wydarzeniach z cyklu Dragon Fight Night. Reprezentuje klub MMA Grappling Team Mława.

Łukasz Górecki (3-1) – kolejne świeże nazwisko na karcie walk. Jego ostatni pojedynek miał miejsce we wrześniu tego roku. W klatce Envio Fight Night wygrał przez TKO (przerwanie przez lekarza). Raczej specjalizuje się w parterze. Dwa z trzech swoich zwycięskich starć zakończył przez poddanie.

Gala Wieczór Wojowników 2 odbędzie się 30 marca w Grudziądzu. 

Wszystkie walki z debiutanckiej gali Wieczór Wojowników możecie obejrzeć TUTAJ.