Wygląda na to, że ogłoszenie kolejnej walki z udziałem Conora McGregora jest tylko formalnością. Irlandczyk od pewnego czasu otwarcie mówi już o powrocie do oktagonu.

Po latach wyczekiwania związanego z leczeniem kontuzji, największy gwiazdor światowego MMA – Conor McGregor (22-6), nareszcie ma powrócić do rywalizacji. Choć konkretny termin nie jest znany, on sam wspominał, iż dojdzie do tego latem tego roku. Przeciwnikiem najprawdopodobniej będzie Michael Chandler (23-8), z którym „Notorious” występował jako trener w jednym z sezonów The Ultimate Fightera.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wielkimi krokami zbliża się także jubileuszowe UFC 300. Już 13 kwietnia oczy całego sportowego świata będą zwrócone ku temu eventowi, bowiem przedstawiciele organizacji przygotowali naprawdę ciekawą rozpiskę. Czy właśnie wtedy dowiemy się szczegółów związanych z kolejnym startem McGregora?

„Już wkrótce.”

Post o takiej samej treści opublikował także szef UFC – Dana White – na swoim instagramowym stories.

Zobacz także: „Mam oficjalne ogłoszenie…” – Chandler potwierdza walkę z McGregorem!

Conor McGregor w ostatnich tygodniach spełniał obowiązki związane z promocją filmu Road House, gdzie występuje u boku m.in. Jake’a Gyllenhaala. Teraz zamierza już wyłącznie skupić się na sporcie, by jak najlepiej przygotować się do kolejnego wyzwania.

Źródło: X/Conor McGregor, fot. Chris Unger/Zuffa LLC