Ciekawa konfrontacja ma wzbogacić zaplanowaną na 22 lipca galę UFC w Londynie. Marcel Dorff potwierdza, iż dojdzie wtedy do walki pomiędzy Nathanielem Woodem oraz Andre Filim. 

Legitymujący się zawodowym rekordem 19-5 Nathaniel Wood, aktualnie znajduje się na fali dwóch wygranych. Po raz ostatni zameldował się w oktagonie globalnego potentata we wrześniu minionego roku, konfrontując się z Charlesem Jourdainem (14-6-1). Zawodnicy przewalczyli wówczas pełny dystans, po którym sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo Anglika. Wcześniej pokonał jeszcze Charlesa Rosę (14-8).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Okazję do wydłużenia serii najprawdopodobniej będzie miał pod koniec lipca, podczas kolejnego wydarzenia w stolicy Anglii – Londynie. Ma on wówczas stanąć w szranki z mającym na koncie ponad 30. zawodowych startów, Andre Filim (22-9).

Zobacz także: Robbie Lawler zakończy karierę po UFC 290

Fili ma za sobą dość trudny okres w karierze. Nieustannie miesza on bowiem zwycięstwa z porażkami. Po raz ostatni zawalczył we wrześniu 2022, kiedy to skonfrontował się z Billem Algeo (17-7). Po pełnym, trzyrundowym dystansie, wygrana ostatecznie padła jego łupem.

Źródło: Twitter/Marcel Dorff