Choć sporo osób przestało wierzyć w powrót Conora McGregora, istnieje grupa, dla której nadal jest to interesujące. W sieci pojawił się urywek ze sparingu Irlandczyka i trzeba przyznać, iż wygląda to naprawdę dobrze.

Conor McGregor (22-6) jest marką samą w sobie. Przez lata budował swoją pozycję, zapisując się na kartach historii chociażby jako pierwszy zawodnik, który symultanicznie dzierżył w UFC dwa trofea. Następnie jego kariera zaliczyła jednak zjazd. Przegrywał on bowiem w trzech z czterech minionych pojedynków, a różne kontrowersje wokół jego osoby spowodowały, iż pewna grupa fanów po prostu odeszła.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Nadal istnieją natomiast kibice, którzy bardzo chętnie śledzą jego losy. Nie da się przecież podważyć, iż mimo wszystko wciąż jest najpopularniejszym fighterem na świecie. Choć nic nie jest jeszcze potwierdzone, możliwe, że powrót „Notoriousa” do oktagonu jeszcze się wydarzy. On sam podtrzymuje takie stanowisko, a do sieci trafiają migawki ze sparingu.

Zobacz także: McGregor w USADA? Odpowiada „łatwej dzi*ce” Chandlerowi

Jeżeli McGregor realnie wróci, jego najbliższym oponentem prawdopodobnie będzie Michael Chandler (23-8). Obaj wystąpili w roli trenerów w ostatniej edycji The Ultimate Fightera, a teraz coraz częściej wymieniają się „uprzejmościami” w przestrzeni internetowej.

Źródło: Instagram/Conor Mcgregor, fot. Instagram/Conor McGregor