Wszyscy wiedzą kto jest następny – Soldic po zwycięstwie na KSW 56 chce walki z Khalidovem

478
źródło: KSW, Facebook

W walce wieczoru na zakończonej przed chwilą gali KSW 56 Roberto Soldic (18-3) w świetnym stylu pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Michała Materlę (29-8). W wywiadzie po walce Chorwat w nieoczywisty sposób wyraził chęć na walkę z mistrzem w kategorii do 84 kilogramów Mamedem Khalidovem (35-7-2).

Nie będę się cieszył tym zwycięstwem. Będę dalej trenował, kiedy wrócę na salę. Wszyscy wiedzą kto jest następny.

powiedział Roberto Soldic.

Roberto Soldic zadebiutował w federacji KSW w 2017 roku, gdzie na gali z numerem 41 zdeklasował Borysa Mańkowskiego (21-8-1) wygrywając z nim przez TKO w trzeciej rundzie i zdobywając pas mistrzowski w kategorii do 77 kilogramów. To trofeum stracił już na KSW 43, gdzie został znokautowany przez Dricusa Du Plessisa (15-2). Do rewanżu doszło na KSW 45. Tym razem przez KO w trzeciej rundzie wygrał Chorwat. Aktualnie posiada fantastyczną serię pięciu wygranych z rzędu.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Mamed Khalidov jest prawdziwą legendą w polskim MMA. Z federacją KSW związany jest od ponad 13 lat. W tym czasie stoczył wiele pasjonujących pojedynków. Jest aktualnym mistrzem w wadze średniej. Ten tytuł zdobył na KSW 55, gdzie w rewanżowym boju znokautował Scotta Askhama (19-5).

Zobacz także: KSW 56: Roberto Soldić zdeklasował i ubił Michała Materlę w 1. rundzie [WIDEO]

źródło: KSW