Fundacja Cancer Fighters oraz Federacja KSW łączą siły, aby pomagać dzieciom walczącym z chorobami nowotworowymi! Każdy chętny może wylicytować indywidualny trening z gwiazdami KSW.

„Lubisz MMA? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności? Chcesz poprawić technikę i być jeszcze lepszym? Trafiłeś w idealne miejsce”

tak swój nowy projekt promuje Fundacja Cancer Fighters, która wspólnie z najlepsza w Polsce federacją mieszanych sztuk walki – KSW, zorganizowała charytatywne licytacje. Zwycięzcy będą mogli odbyć wspólny trening z jedną z gwiazd KSW. Lista jest bardzo długa, bowiem swoją gotowość zgłosili wszyscy najbardziej rozpoznawalni zawodnicy z Mamedem Khalidovem, Tomaszem Narkunem oraz Michałem Materlą na czele.

Środowisko sztuk walki było nam zawsze bardzo bliskie i wielokrotnie mogliśmy liczyć na wsparcie. Za nami chociażby dwie edycje piłkarskiego meczu charytatywnego, w których udział brały najważniejsze postaci MMA. Bardzo się cieszymy, że rozpoczynamy kolejny tak ważny projekt i że możemy liczyć na tak mocnego Partnera jakim jest KSW.

opowiada Marek Kopyść – prezes Fundacji Cancer Fighters.

Licytacje rozpoczęły się we wtorek (16 czerwca) i trwać będą przez 14 dni (koniec zaplanowano na 30 czerwca).

Biorąc udział w projekcie wspieramy najważniejszą walkę naszych Wojowników, jaką jest wygrana z chorobą nowotworową. Razem zdziałamy więcej i wspólnie #PobijemyRaka! Właśnie dlatego zachęcam wszystkich do udziału w licytacjach.

dodaje Kopyść.

Licytacje można znaleźć na profilach Facebookowych Fundacji Cancer Fighters oraz Federacji KSW

Informacja prasowa