Meksykanin w bardzo mocnych słowach wypowiedział się o świeżo upieczonym mistrzu UFC. Czy panowie znajdą się na kursie kolizyjnym?

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Yair Rodriguez (19-4) miał okazję spotkać się twarzą w twarz ze swoim przyszłym przeciwnikiem – Brianem Ortegą. Panowie wzięli udział w konferencji prasowej przed UFC Fight Night 237. Jednak to nie Amerykanin jest obiektem nienawiści “El Pantery”. Meksykanin wyznał, że nie chce walczyć z Ortegą, lecz musi. W zdecydowanie innym tonie wypowiedział się za to na temat obecnego mistrza swojej dywizji – Ilii Topurii (15-0).

Bardzo chciałabym go roz***ć. Nie chce z nim walczyć, chce go rozpie*****ć. To wielka różnica – tak dla jasności. Gdziekolwiek go zobaczę, roz**** go. Jeb** tę sukę. (…) Ten gość gadał bzdury na mój temat. Normalnie nie wchodzę z nikim w takie sytuacje, naprawdę szanuję ludzi. Ale ten gość… Naprawdę go nie lubię. Nie muszę gadać bzdur jak on. Chcę go rozj****. To jest to, co chcę zrobić

Rodriguez swój ostatni pojedynek przegrał z Aleksandrem Volkanovskim. Australijczyk znokautował go w trzeciej rundzie. “El Matador” dla odmiany znokautował “Volka” już w drugiej odsłonie konfrontacji o tytuł. Czy w przyszłości dojdzie do meksykańsko-hiszpańskiego starcia? Kto byłby jego faworytem?

Zobacz też: „Wpie**olę mu” – Masvidal chce walki z Gaethje

Źródło: MMA Junkie, Fot.: Instagram / Yair „El Pantera” Rodriguez