Narożnik Michała Materli bardzo mocno przeżywał jego ostatnią walkę podczas KSW 92. W pewnym momencie było nawet bardzo blisko do poddania. Chwilę później jednak sędzia sam przerwał konfrontację.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Za nami gala KSW 92, gdzie w co-main evencie doszło do pojedynku pomiędzy Michałem Materlą oraz Piotrem Kuberskim. Jeszcze przed wydarzeniem kursy zdecydowanie pokazywały, iż pierwszy z fighterów jest jednym z największych underdogów na gali. Przełożenie tego widzieliśmy także podczas samego starcia. Reprezentant ANKOS MMA brutalnie rozprawił się z ikoną nadwiślańskiej sceny MMA, rozbijając go w inauguracyjnej odsłonie.

Zobacz także: Zdruzgotany po przegranej Michał Materla odnosi się do przerwania sędziego

Bliscy z otoczenia Materli od dłuższego czasu powtarzają, że ten powinien odwiesić już rękawice na kołku. On sam nie potrafi jednak pogodzić się z tym, iż ząb czasu mocno go nadgryzł, wciąż akceptuje mocne wyzwania, utrzymując, że odejdzie jedynie na swoich warunkach.

Dramatyczne momenty przeżywali podczas ostatniego pojedynku trenerzy będący w narożniku. Karol Chabros dosadnie apelował nawet o poddanie.

Poddaj go, k*rwa, poddaj go! Jak nie?! Zabije go, k*rwa! Poddaj go chłopie! Dzięki Bogu, że sędzia to przerwał… 

Wszystko zostało uwiecznione na kamerach KSW. Całość można obejrzeć w poniższym materiale od 29:32.

Źródło: YouTube/KSW, fot. Materiały prasowe KSW, YouTube/KSW