Nate Diaz potępił swoich byłych rywali, Conora McGregora i Jorge Masivdala, za ich ostatnie aresztowania.

Conor McGregor (22-6) został aresztowany we wtorek wieczorem w Dublinie za niebezpieczną jazdę. Wraz z aresztowaniem Irlandczykowi zatrzymano jego auto, a teraz będzie musiał stawić się przed sądem rejonowym w Blanchardstown w przyszłym miesiącu. Poprzednio przed tym samym sądem stanął w 2017 roku, kiedy to został ukarany grzywną w wysokości 400 euro za przekroczenie prędkości.

Jeśli chodzi o Jorge Masvidala (35-16), „Gamebred” rzekomo zaatakował „Chaosa” przed restauracją Papi Steak w Miami. Według doniesień Masvidal został powiadomiony o miejscu pobytu Colby’ego i czekał, aż ten wyjdzie z lokalu. Kiedy Covington w końcu wyszedł na zewnątrz, został zaatakowany przez Masvidala.

Zobacz więcej: Conor McGregor ponownie został aresztowany!

Nie trzeba było długo czekać, aby Nate Diaz dowiedział się o tej wiadomości, a gdy już to zrobił, zaczął besztać obu zawodników za ich niedojrzałe zachowanie i aresztowania.

„Wszyscy zawodnicy @ufc powinni przestać być aresztowani za głupie rzeczy. Zachowujecie się jak zwierzęta, nieodpowiedzialne małe dzieci, weźcie się w garść. Jedźcie bezpiecznie i zachowujcie się właściwie. Kur*a!”

Zobacz także: Jorge Masivdal zatrzymany po zaatakowaniu Covingtona! [WIDEO]

źródło: Twitter