Już tylko dni dzielą nas od bardzo dobrze zapowiadającej się gali UFC 267, z walką wieczoru Jan Błachowicz kontra Glover Teixeira. Polak zdążył już udowodnić swoją wartość, sięgając po mistrzowskie trofeum, a następnie je broniąc, dlatego do najbliższej konfrontacji podchodzi w roli faworyta. Poniżej przedstawiamy, jak typują ją inni fighterzy

Marcin Tybura: „Myślę, że Jan utrzyma to w stójce i wygra w tej płaszczyźnie.”

Volan Oezdemir: „To bardzo interesujące zestawienie. Wydaje mi się, że Błachowicz zwycięży. Fenomenalnie wygląda i jest zbyt wszechstronny dla Teixeiry.”

Randy Brown: „Chciałbym zobaczyć, jak Glover to wygrywa, wykorzystując swoje zapasy, ale odnoszę wrażenie, iż Błachowicz obroni pas.”

Charles Rosa: „To bardzo bliski pojedynek, ale skłaniam się nieco ku Błachowiczowi.”

Jeff Molina: „Błachowicz zatrzyma Glovera w trzeciej albo czwartej rundzie i utrzyma pas.”

Joe Solecki: „Wydaje mi się, że Błachowicz. Pokazał już, jak techniczne są jego ciosy. Tak właściwie, to jest wszechstronny i mam wrażenie, iż wyboksuje Teixeirę.”

Tim Elliott: „Jan Błachowicz ostatnimi czasy wyglądał naprawdę dobrze, dlatego myślę, że utrzyma to w stójce i zgarnie jakieś późne TKO.”

Jared Gordon: „Chciałbym, żeby Glover zwyciężył, ale Jan jest bestią. Na papierze wydaje się być lepszym zawodnikiem i to wygra, natomiast będę kibicować Teixeirze.”

Ike Villanueva: „Wskażę na Glovera. Myślę, że da radę przetrwać początek i odnieść sukces w późniejszej fazie.”

Jalin Turner: „To będzie dobre starcie. Coś głęboko w środku mówi mi, że Glover to wyciągnie. Wygląda na to, iż jest stworzony do bycia mistrzem.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zawodnicy typujący Jana Błachowicza: Marcin Tybura, Volkan Oezdemir, Randy Brown, Charles Rosa, Jeff Molina, Joe Solecki, Tim Elliott, Jared Gordon

Zawodnicy typujący Glovera Teixeirę: Ike Villanueva, Jalin Turner

Zobacz także: Zawodnicy typują walkę wieczoru gali UFC Vegas 41: Costa vs. Vettori

Źródło: BJPENN.com