Już tylko dni dzielą nas od kolejnego wydarzenia amerykańskiego giganta, które zwieńczone zostanie przez pojedynek na szczycie wagi do 84 kilogramów – Paulo Costa kontra Marvin Vettori. Poniżej dostępne są typy innych zawodników na tę batalię. 

Randy Brown: „Cholera, ciężko wskazać. Wytypuję Vettori’ego, ale to tylko dlatego, iż wydaje mi się, że będzie w stanie zdominować Costę zapasami.”

Jared Gordon: „Myślę, że Vettori zwycięży, dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu swoich zapasów.”

Jalin Turner: „To będzie dobra walka. Spodziewam się, że Vettori wygra dzięki swoim zapasom i klinczowaniu.”

Eryk Anders: „Prawdopodnie wygra Costa. Jest bardzo duży, silny i wydaje się, że dość wolno się męczy, więc da radę bronić się przed obaleniami oraz utrzymać starcie w stójce.”

Charles Rosa: „Paulo Costa, wydaje mi się, że jest silniejszy, także będzie w stanie utrzymać to w płaszczyźnie stójkowej. Jest lepszy, a do tego ma wszystkie narzędzia, by zgarnąć skończenie przed czasem.”

Jeff Molina: „Typuję trzeźwego Costę. Ma bardzo dużo siły i jest lepszym uderzaczem.”

Joe Solecki: „Paulo Costa trafi jakimś piekielnie silnym ciosem i znokautuje Vettori’ego.”

Tim Elliott: „Wskażę na Marvina. Nie licząc walki z Adesanyą, ostatnio dobrze się pokazywał. Dodatkowo ma dużo lepsze zapasy.”

Jordan Williams: „Typuję Vettori’ego. Wydaje mi się, że jest bardziej wszechstronny plus da radę sprowadzać Costę.”

Damon Jackson: „Nie mogę znieść Costy, mam nadzieję, że Vettori wygra. Costa jest dobry w stójce, ale odnoszę wrażenie, że zapasy Marvina zrobią różnicę. Dodatkowo nie wiem, czy kondycja Paulo pozwoli mu walczyć przez pięć rund.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zawodnicy typujący Paulo Costę: Eryk Anders, Charles Rosa, Jeff Molina, Joe Solecki

Zawodnicy typujący Marvina Vettori’ego: Randy Brown, Jared Gordon, Jalin Turner, Tim Elliott, Jordan Williams, Damon Jackson

Zobacz także: Zawodnicy typują walkę wieczoru gali UFC 266: Volkanovski vs. Ortega

Źródło: BJPENN.com