Konfrontacja uplasowanych w najlepszej piętanstce dywizji średniej zawodników, zwieńczy sobotnie wydarzenie UFC Vegas 33. Dwóch napędzonych seriami zwycięstw fighterów wejdzie na kolizyjny tor. Który z nich dopisze do rekordu kolejny triumf? O tym przekonamy się już wkrótce, a poniżej możecie zobaczyć, jak walkę Uriaha Halla z Seanem Stricklandem typują ich koledzy po fachu. 

Stephen Thompson: „O człowieku, ciężko powiedzieć. Uriah Hall jest eksplozywny i bardzo szybki. Strickland jest silny – to będzie dobre starcie. Naprawdę nie jestem przekonany, ale wydaje mi się, iż Hall będzie w stanie go obijać i wygra na punkty, albo zgarnie jakieś późne TKO.”

Vicente Luque: „To będzie ciekawy pojedynek, w którym stawiam na Stricklanda. Obaj zawodnicy mieli zwloty i upadki, ale myślę, że presja, którą Sean prezentuje w klatce, zrobi sporą różnicę.”

Chris Daukaus: „Widzę Uriaha Halla, wygrywającego przez jakieś późne przerwanie.”

Randy Costa: „Myślę, że Sean Strickland zdoła zwyciężyć. Najmniej wygodny dla Uriaha Halla, to taki awanturnik, który ciągle na niego napiera, a to właśnie Strickland. Na tysiąc procent, Hall może zgasić Seanowi światło, ale skłaniam się ku Stricklandowi.”

Ode Osbourne: „Człowieku, Hall wygląda dobrze, odkąd dołączył do Fortis MMA. Strickland ma unikatowy styl i naprawdę trudno go skończyć, ale myślę, że Uriah da radę go wypunktować.”

Miles Johns: „Oczywiście stawiam na Uriaha Halla. W Fortis mocno skupia się na zapasach, więc będzie w stanie przeciwstawić się Stricklandowi w tym aspekcie, a dodatkowo jest lepszym uderzaczem, dlatego uda się mu wygrać przed czasem.”

Charles Rosa: „Strickland jest dobrym stójkowiczem, ale odnoszę wrażenie, że Hall jest dużo lepszy, dlatego uda się mu go skończyć gdzieś przed końcem walki.”

Mario Bautista: „Stawiam na Stricklanda. Jest mocny, ma dobrą stojkę i niewygodny styl dla Halla.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zawodnicy typujący Uriaha Halla: Stephen Thompson, Chris Daukaus, Ode Osbourne, Miles Johns, Charles Rosa

Zawodnicy typujący Seana Stricklanda: Vicente Luque, Randy Costa, Mario Bautista

Zobacz także: Zawodnicy typują walkę wieczoru gali UFC Vegas 32: Sandhagen vs. Dillashaw

Źródło: BJPENN.com