Pojedynek powracającego po dłuższej przerwie, byłego czempiona – TJ’a Dillashawa wraz z aspirującym do sięgnięca po pas, Corym Sandhagenem zwieńczy weekendową galę UFC Vegas 32. Który z nich okaże się lepszy i przybliży się do walki o najważniejsze trofeum? O tym przekonamy się już wkrótce. Poniżej przedstawiamy natomiast, jak zapatrują się na tę batalię inni fighterzy

Beneil Dariush: „Naprawdę ciężko wskazać. Biorąc pod uwagę nieobecność Dillashawa, myślę, że Sandhagen będzie w stanie odnieść zwycięstwo.”

Diego Ferreira: „Jestem ogromnym fanem Dillashawa, ale był nieobecny przez dwa lata, więc nie wiadomo, jaki to miało na niego wpływ. Wciąż jednak uważam, że jest najlepszym kogucim i da radę pokonać Sandhagena.”

Edmen Shahbazyan: „Sandhagen przed czasem.”

Dustin Jacoby: „Lubię ich obu, ale ze względu na częstotliwość walk, lekko faworyzuję Sandhagena. Nie mam pojęcia, jak zaprezentuje się Dillashaw po dwóch latach bez startów.”

Devin Clark: „Dillashaw. Nadal uważam, iż jest najlepszym zawodnikiem kategorii koguciej.”

Tristan Connelly: „To będzie ciekawy pojedynek. Ciężko powiedzieć, ale raczej Sandhagen. Ostatnio zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie.”

Patrick Mix: „Sandhagen. Nie wydaje mi się, że Dillashaw będzie tak dobry, jak dwa lata temu.”

Cody Stamann: „Wydaje mi się, że Sandhagen to wygra. Jest najgroźniejszym kolesiem w kategorii koguciej. Wszyscy powinni się go obawiać. Od ostatniej porażki jest zupełnie innym zawodnikiem i jeśli mam być całkowicie szczery, to odnoszę wrażenie, iż nikt z najlepszej piątki nie jest w stanie go pokonać.”

Joe Solecki: „Skłaniałbym się ku Sandhagenowi. Jest naprawdę mocny i trudno go pokonać, odkąd przegrał ze Sterlingiem. Jeżeli natomiast chodzi o Dillashawa, to wraca po dwuletniej absencji, więc nie wiadomo, jak będzie wyglądał.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zawodnicy typujący Cory’ego Sandhagena: Beneil Dariush, Edmen Shahbazyan, Dustin Jacoby, Tristan Connelly, Patrick Mix, Cody Stamann, Joe Solecki

Zawodnicy typujący TJ’a Dillashawa: Diego Ferreira, Devin Clark

Zobacz także: Zawodnicy typują walkę wieczoru gali UFC Vegas 30: Gane vs. Volkov

Źródło: BJPENN.com