Arman Tsarukyan jako jeden z bohaterów nadchodzącego UFC 300 wziął udział w specjalnym segmencie Q&A, podczas którego możliwość zadawania pytań mieli kibice. Kilku z nich podeszło do zawodnika kompletnie bez szacunku.

Za nieco ponad miesiąc miejsce będzie miała jubileuszowa gala UFC 300. Maszyna promocyjna przed tym wydarzeniem ruszyła już dawno temu, jednakże by nieustannie podtrzymywać zainteresowanie, przedstawiciele amerykańskiego giganta wciąż organizują róznego rodzaju przedsięwzięcia.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Przed otwartą dla publiczności ceremonią ważenia, w której udział wzięli bohaterowie UFC 299, miejsce miał jeszcze segment Q&A z zawodnikami nadchodzącego eventu. Wystąpili w nim mistrz wagi półciężkiej Alex Pereira (9-2), nowy nabytek federacji – Kayla Harrison (16-1), a także rywalizujący o miano pretendenta do tytułu wagi lekkiej Arman Tsarukyan (21-3). To właśnie Ormianin nie miał łatwej przeprawy z fanami, którzy otwarcie mówili o tym, iż sympatyzują z jego rywalem.

„Mam pytanie do Armana. Po Beneilu Dariushu, jakie są twoje plany, kiedy zostaniesz k*rwa znokautowany przez Charlesa Oliveirę?! P*erdol się.

Moje pytanie jest do Tsarukyana. Planujesz zmienić kategorię wagową po tym, jak Charles Oliveira cię podda? W*pierdalaj stąd.

Arman, jesteś martwy na UFC 300. Jesteś, k*rwa, martwy koleś.”

Zobacz także: UFC 299: Gamrot i Oleksiejczuk ostatni raz oko w oko ze swoimi rywalami [WIDEO]

Do konfrontacji z Charlesem Oliveirą (34-9) Tsarukyan podejdzie napędzony serią trzech wygranych. Ostatnim zawodnikiem, który zdołał go pokonać jest walczący w ten weekend Mateusz Gamrot (23-2). Obaj planują sięgać po najwyższe trofea, więc zobaczymy, czy ich drogi się jeszcze przetną.

Źródło: X/KoreanJohn_, fot. Zrzut ekranu YouTube/UFC, X/KoreanJohn_