Hubert Drzyzga (0-2) będzie rywalem Tomasza Ostrowskiego (0-1) podczas gali FEN 44: ORLEN Paliwa Fight Night, która 28 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Arkadiusz Mruk nie wystąpi podczas tej edycji z powodu problemów zdrowotnych.

Hubert Drzyzga to 27-letni zawodnik reprezentujący Klub Shooters Konin. W karierze amatorskiej stoczył 26 pojedynków, z których 15 wygrał. W 2021 roku przegrał decyzją sędziowską z Łukaszem Nowakiem. Wcześniej, jeszcze na zasadach amatorskich, rozprawił się z Kamilem Soboniakiem. 28 stycznia Drzyzga zadebiutuje w FEN.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Tomasz Ostrowski to 28-letni zawodnik trenujący na co dzień w klubie Samuraj Gym w stajni Artnox Fight Sport. “Ostry” wystąpił na gali Babilon MMA 28, gdzie na zasadach semi-pro zwyciężył Krzysztofa Pitonia. W czerwcu 2021 roku podczas Mistrzostw MMA Polska pokonał Jana Fankulewskiego. W karierze amatorskiej Ostrowski stoczył 12 walk, z których 10 wygrał. Podczas gali FEN 42 zadebiutował na zawodowstwie. W Ostrowie Wielkopolskim powalczy o pierwsze zwycięstwo.

Zobacz także: FEN 44: Grzesiak z Lewandowskim w formule K-1 zamykają kartę walk

Informacja prasowa