Na kilka dni przed wydarzeniem UFC Vegas 21, zmieniła się nieco jego struktura. Z rozpiski wypadło starcie dwóch dobrze znanych zawodników kategorii królewskiej oraz znaleziono zastępstwo dla fightera występującego w dywizji do 70 kilogramów. 

Jak podaje portal Fightful, w związku z kontuzją jednego z zawodników, z karty walk gali UFC Vegas 21 usunięte zostało starcie Bena Rothwella (38-13) z Philipe Linsem (14-5). Amerykański gigant planuje jednak do niego ostatecznie doprowadzić, dlatego przełożone zostaje ono na inny – póki co nieznany – termin.

Zobacz także: UFC Vegas 21: Edwards vs. Muhammad – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

Nie tak dawno temu w mediach społecznościowych Dona Madge (9-3-1) pojawiła się informacja, iż w związku z problemami z wizą, ten nie jest w stanie przylecieć do Stanów Zjednoczonych, a co za tym idzie – wystąpić podczas zbliżającego się eventu i w związku z tym, Nasrat Haqparast (12-3) został bez przeciwnika. Jak się jednak okazuje, największa organizacja MMA na świecie szybko znalazła zastępstwo i ten skrzyżuje teraz rękawice z niepokonanym Meksykaninem, Rafą Garcią (12-0), dla którego będzie to debiut pod sztandarem UFC.

Źródło: Fightful.com, Twitter/C. Contreras Legaspi