Jamahal Hill po raz kolejny skrytykował pracę Ariela Helwaniego. Panowie – delikatnie mówiąc – nie pałają do siebie sympatią. Dziennikarz odpowiedział byłemu mistrzowi UFC w najnowszym odcinku swojego programu. 

Kilka dni temu, podczas programu The MMA Hour, byliśmy świadkami ostrej dyskusji między prowadzącym a byłym zawodnikiem mieszanych sztuk walki – Chaelem Sonnenem. Przedmiotem sporu był niedawny pojedynek bokserski Tyson FuryFrancis Ngannou, a zwłaszcza wyniki sprzedaży PPV. Sposób prowadzenia rozmowy nie spodobał się Jamahalowi Hillowi (12-1), który zarzucił Arielowi Helwaniemu brak szacunku do swojego gościa. Stwierdził również, że gdyby panowie rozmawiali w jednym studio, sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej. To nie pierwszy raz, kiedy „Sweet Dreams” krytykuje sposób pracy reportera.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ten odpowiedział byłemu mistrzowi UFC, w najnowszym odcinku swojego programu.

Pozwólcie mi wytłumaczyć coś Jamahalowi i każdemu kto się nad tym zastanawiał. Chael jest moim przyjacielem. Pomimo tych rzeczy które o mnie powiedział, jest nadal moim przyjacielem. Napisałem mu to podczas programu, powiedziałem mu to w  czwartek. Traktuje mnie jako przyjaciela a przyjaciele rozmawiają ze sobą na różne sposoby. Nie rozumiesz tego bo nie jest Twoim przyjacielem, ani ja nim nie jestem. Gadasz o czymś, o czym nie masz pojęcia. Nie boję się swoich przyjaciół. Słyszałeś kiedykolwiek żebym opowiadał o zawodnikach w ten sposób? Nie, nie robię tego. Odpowiadam ludziom którzy kłamią na mój temat i okazują brak szacunku. Tak jak Ty. Opowiadasz bzdury na mój temat. To jest męczące, ale rozumiem co robisz. Próbujesz rozbudować swój kanał YouTube.

 powiedział. 

Zobacz także: Rębecki poznał nowego przeciwnika na UFC 295

Autor: Adrian Gawłowski

Źródło: YouTube/The MMA Hour, fot. YouTube/Jamahal Hill, Getty Images