Al-Silawi vs. Naurdiev o mistrzowski pas wagi półśredniej na gali Brave CF 50

77
Facebook/BRAVE Combat Federation

Nie tak dawno temu ukazała się informacja, że „The Austrian Wonderboy” Ismail Naurdiev związał się z organizacją Brave CF, a już teraz ogłoszono jego pojedynek. 24-latek pierwszego kwietnia podejmie tamtejszego czempiona dywizji półśredniej, Jarraha Husseina Al-Silawiego. Starcie to zwieńczy jubileuszową, pięćdziesiątą galę organizacji.

Zobacz także: Ismail Naurdiev nowym nabytkiem organizacji Brave CF

Jarrah Hussein Al-Silawi (15-3) jest mistrzem, odkąd w październiku 2019 odzyskał w starciu z Abdoulem Abdouraguimovem (12-1) wcześniej utracony pas. Po raz ostatni zameldował się w klatce, podczas gali Brave CF 43, gdy stanął w szranki z Holendrem, Melvinem van Suijdamem (11-6). Jordańczyk pokazał się wówczas z lepszej strony od swojego przeciwnika, jednogłośnie wypunktowując go na pełnym dystansie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ismail Naurdiev (20-4) w przeszłości występował chociażby pod sztandarem UFC. Stoczył tam cztery walki, zwyciężając dwukrotnie. Po raz ostatni widziany był w akcji, we wrześniu zeszłego roku, gdy na gali EMC 5 skrzyżował rękawice z naszym rodakiem – Tymoteuszem Łopaczykiem (7-2) i ostatecznie zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów.

Źródło: Twitter/Brave CF