Ali Abdelaziz: „Floyd Mayweather jest spłukany, błaga o walkę z Khabibem”

źródło: MMA Weekly

Menadżer, m.in. mistrza kategorii lekkiej organizacji UFC – Khabiba Nurmagomedova (27-0), Ali Abdelaziz – zabrał głos na temat potencjalnej walki swojego klienta z legendą bokserską, Floydem Mayweatherem Jr.

Chwilę po tym, jak Khabib Nurmagomedov poddał naciskówką na szczękę Conora McGregora w październiku ubiegłego roku, sporo się mówiło o potencjalnej walce bokserskiej mistrza kategorii lekkiej, z legendą tego sportu – niepokonanym Floydem Mayweatherem Jr (boks: 50-0).

Poza „chęcią” takiej walki ze strony Nurmagomedova i, na tamten moment, mniej śmiałej – Mayweathera, nic w tej sprawie się nie wydarzyło, a Rosjanin skupił się na obronie swojego pasa, do której stanie już na wrześniowej gali, gdzie zmierzy się z Dustinem Poirierem. Jego menadżer, Ali Abdelaziz twierdzi, że bokser „błaga” o zestawienie z jego klientem.

Powiem wam coś, Floyd Mayweather do dzisiaj błaga o walkę z Khabibem.

powiedział Abdelaziz w wywiadzie dla TMZ.

Żebrze. Floyd wydał całą kasę, spłukał się. Serio, ludzie każdego dnia pytają mnie o walkę Floyda z Khabibem. Ale nie jesteśmy nią zainteresowani. Na ten moment.

Czy coś się zmieni w tym temacie? Trudno powiedzieć, gdyż dagestański mistrz dywizji lekkiej ma mnóstwo pracy w swojej kategorii wagowej. Zarówno jego menadżer, ojciec, jak i on sam – bardziej celują w starcie z legendą MMA – Georgesem St-Pierrem.

źródło: bjpenn.com